WYDAWNICTWO    
    SKLEP    
    PORADNIA    
    SZKOŁA    
 KADRA

  • Mirosław Biernacki
  • Irena Karczewska
  • Aleksander Kiryluk
  • Teresa Korol
  • Łukasz Kowalski
  • Piotr Pałagin
  • Krzysztof Bułach


 POLECAMY
Studio Astropsychologii
www.studioastro.pl

Studium Psychologii Psychotronicznej
www.studioastro.pl/studium

Portal Psychotroniczny
www.psychotronika.pl

Karty
www.karty.studioastro.pl

Prawo Przyciągania
www.sekret.studioastro.pl

Odżywianie
www.odzywianie.studioastro.pl

Giełda książek
www.sprzedamksiazki.pl

Giełda podręczników
www.sprzedampodreczniki.pl

Sklep Talizman
www.talizman.pl


Zapraszamy na spotkania ze znakomitymi przedstawicielami
Świata parapsychologii obdarzonych:

Szóstym zmysłem
Trzecim okiem
Zródłem czystej energii
Miłością do ludzi.

Możesz uczestniczyć w tym lub stać z boku.
Możesz zadbać o siebie wręczając prezent przywracający radość życiu.
To prawdziwa uczta duchowa i przyjemność dla Twojego ciała.Zakres indywidualnych sesji uzdrawiających:
- zabiegi bioenergoterapeutyczne;
- sesje terapeutyczne psychologii duchowej;
- masaże relaksacyjne i odmładzające stymulowane bioenergią;
- porady wróżek i jasnowidzów posługujących się kartami, runami, astrologią;
- rytuały oczyszczające;
- dobieranie talizmanów kamieni szlachetnych.

Otwarte spotkania grupowe: wykłady, seminaria, szkolenia, medytacje.

Pomagamy osobom, które cierpią z powodu dolegliwości ciała i duszy; potrzebują podpowiedzi na trudne pytania; poszukują wskazówek do podejmowania ważnych decyzji życiowych; pragną wyciszenia, relaksacji - zatrzymania w biegu.


Zapewniamy komfortowe warunki
Zapraszamy na konsultacje


U nas możesz BEZPŁATNIE zmierzyć stan zdrowia.


Przy pomocy aparatu do elektropunktury Volla możemy rozpoznać zaburzenia w funkcjonowaniu Twojego organizmu. Dobierzemy właœciwe preparaty ziołowe z bioinformacją, dzięki którym przywrócisz zdrowie do stanu równowagi.

Zadzwoń i umów się na bezpłatny pomiar stanu zdrowia
oraz indywidualny dobór preparatów ENERGY.
Tel. (085) 654 78 35

Pomiary wykonujemy we wtorki w godz. 13.00 – 15.00

Terapeuta Termin konsultacji i sesji indywidualnych
Mirosław Biernacki - bioterapia, Reiki 26.07.2016 - Zapisz się na wizytę
Teresa Korol - Tarot, hipnoza zapisz się na sesję
Irena Karczewska - hirudoterapia (pijawki) Zapisz się na wizytę
Aleksander Kiryluk - Uzdrawianie Praniczne (bioterapia) Zapisz się na wizytę
Sławomir Wołoszczuk - Darnowski umów się na wizytę
Piotr Pałagin wrzesień 2016 - zapisz się na wizytę
Krzysztof Bułach zapisz się na sesję

Dodatkowe informacje i zapisy na wizyty: TALIZMAN Poradnia Terapii Naturalnych, ul. Antoniuk Fabryczny 55/20, tel. 85 654 78 35Mirosław Biernacki - dyplomowany mistrz bioenergoterapii oraz Wielki Mistrz Reiki z 20-letnim stażem; wyróżniony za szczególne osiągnięcia Złotą Odznaką Polskiego Stowarzyszenia Bioterapeutów w 2001 r.; dyplomowany psychotronik - doradca życiowy; wykładowca Studium Psychologii Psychotronicznej w Białymstoku.

W trakcie zabiegów reguluje i przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu.
Osiąga wyjątkową skuteczność przy leczeniu schorzeń:
- układu trawiennego (np.wrzody żołądka),
- układu krwionośnego (np.zakrzepica),
- układu moczowego (np.kamica nerkowa przewodu żółciowego, torbieli),
- układu rozrodczego (np.mięśniaki, nadżerki, przerost prostaty), jak również nerwowego.
Wykonuje zabiegi osobom będącym w gabinecie, jak i będącym na innym kontynencie.
Irena Karczewska - hirudoterapeuta, leczenie pijawkami lekarskimi: (choroby serca, nadciśnienie i niedociśnienie, choroby płuc i oskrzeli, choroby przewodu pokarmowego i wątroby, choroby skóry, żylaki i zakrzepowe zapalenie żył, hemoroidy, rwa kulszowa, choroby urologiczne (nerki, pęcherz moczowy, zaburzenia potencji i prostata), Parkinson i Alzhaimer, procesy starzenia).

Terapie:
- przeciwzmarszczkowa, odmładzająca (przy pomocy pijawek),
- alkaliczna i kwaśna woda jonizowana (równowaga kwasowo - zasadowa),
- lampa BIOPTROM,
- masaż bioenergetyczny (poprawiający krążenie dolnych kończyn, wspomagający detoks).

Prezentacja pijawek i wiedzy o nich na Targach Medycyny Naturalnej w Białymstoku 13 - 14. 10.2012. Obejrzyj galerię zdjęć.Aleksander Kiryluk - ukończył studia pedagogiczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe w zakresie resocjalizacji; w roku 1998 uzyskał tytuł międzynarodowego uzdrowiciela pranicznego szóstego stopnia wg szkoły filipińskiego mistrza Choa Kok Sui. Nauczyciel bioenergoterapii w Studium Psychologii Psychotronicznej w Białymstoku.

Stosuje radiestezję, akupresurę, BSM i ziołolecznictwo.
Uprawia hata jogę, pranajamę, medytację.

Przez 25 lat wypracował własne metody uzdrawiania bazujące nie tylko na bioenergii.
Uzdrawia wszystkie choroby, najlepsze efekty osiąga w likwidowaniu urazów:
- układu kostnego i mięśniowego (złamania, rany, artretyzm),
- układu krążenia,
- układu moczowo-płciowego (guzy, torbiele, przepukliny),
- układu nerwowego (stres, depresje, lęki, fobie). Z pasją pracuje nad zaburzeniami „psyche”.

W uzdrawianiu wyznaje zasadę, że nie ma nieuleczalnie chorych, są tylko chorzy pacjenci, którzy najczęściej nieświadomie chcą tkwić w chorobie.
Teresa Korol - astropsycholog, hipnoterapeuta, absolwentka Instytutu Światowej Ekonomiki, wykładowca Studium Psychologii Psychotronicznej Białymstoku. Jest redaktorką pisma ezoterycznego „Czwarty Wymiar”. Od 20 lat pracuje jako doradca życiowy i terapeuta, znakomicie wykorzystując znajomość psychologii, kart (Tarota, klasycznych), astrologii, chirologii i numerologii. W pracy z klientem, w celu dotarcia do istoty problemu, z powodzeniem stosuje sesje regresji hipnotycznej.
Uwalnia od nałogów, koszmarów przeszłości, klaustrofobii.
Uaktywnia ukryte moce i zdolności.
Rozwiązuje ludzkie problemy i udziela porad.

Jej prognozy są oparte zawsze na gruntownej wiedzy i dużym doświadczeniu.

Zajrzyj na stronę qlevo-teresakorol.plSławomir Wołoszczuk - Darnowski absolwent Studium Psychologii Psychotronicznej w Białymstoku, uczeń Uniwersytetu Magii i Zarządzania Energią w Moskwie. Ezoteryk z rodziny od pokoleń zajmującej się wróżbiarstwem i doradztwem duchowym. Od dziecka pod okiem doświadczonych szamanek zgłębiał tajniki wiedzy magicznej. Tarocista, numerolog, astrolog, doświadczony doradca życiowy. Wiedzę pogłębiał również podczas wielokrotnych wypraw do Ashramu w Południowych Indiach, zdobywając kolejne stopnie wtajemniczenia wiedzy rytualnej. Z pomocą rytuałów pomaga uwolnić się od klątw, uroków, przekleństw itp. Podczas długofalowej pracy z klientem pomaga odnaleźć harmonię w życiu oraz wskazać kierunek dalszego rozwoju.dr Piotr Pałagin - lekarz homeopata, członek Stowarzyszenia Homeopatów Wielkiej Brytanii, psychoterapeuta, astrolog, mag w siedemnastym pokoleniu. W 1988 roku ukończył II Moskiewski Instytut Medycyny, a w 1991 roku Radziecko-Amerykańską Akademię Psychoterapii. Odbył także kursy homeopatii pod kierunkiem profesor Popowej (Kijów 1990), a w 2005 roku kursy w Stowarzyszeniu Homeopatów Wielkiej Brytanii. Wykładowca StudiumPsychologii Psychotronicznej.
Jest autorem wielu publikacji np.: Krótki przewodnik pierwszej pomocy homeopatycznej (Archangielsk 1992), Mity astrologów i homeopatów, Homeopatia - manifestacja archetypów, Dlaczego ludzie chorują?
Piotr Pałagin prowadzi seminaria i wykłady organizowane w Rosji, Polsce, Austrii, Stanach Zjednoczonych i na Litwie. Tematyka tych zajęć obejmuje szerokie spektrum problemów z zakresu medycymy holistycznej, astrologii, homeopatii, irydiodiagnostyki, psychoterapii, rozwoju duchowego, poszukiwań swojego prawdziwego „Ja” (według Gurdżijewa) oraz przezwyciężania mechanizmów psychosomatycznych, hamujących rozwój osobowości człowieka.
Od 1991 roku Piotr Pałagin pracuje jako terapeuta. Co roku przyjmuje około 3500 pacjentów (konsultacja trwa około 1 godziny). Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mu opracować zintegrowaną metodę terapeutyczną, która oddziałuje na cztery aspekty człowieka: fizyczny, eteryczny (energetyczny), astralny (podświadomy) i mentalny (swiadomy). Dzięki tej metodzie Pałagin odnosi sukcesy w leczeniu chorób ciała i duszy. Przy pomocy zarówno tradycyjnych, jak i alternatywnych metod stawia diagnozę dotyczacą fizycznego, energetycznego i psychocznego stanu pacjenta. Następnie przeprowadza rozmowę terapeutyczną, dobiera odpowiedni lek homeopatyczny i prognozuje prawdopodobny przebieg kariery zawodowej pacjenta, jego relacji partnerskich i pracy nad rozwojem wewnętrznym. Głębia i powaga wymienionych procesów terapeutycznych zależy od potrzeb pacjenta. Konsultacja może ograniczyć sie do postawienia diagnozy bądź dobrania leku homeopatycznego. Jeżeli jednak ktoś poszukuje duchowego rozwoju, konsultacja z Pałaginem pozwala mu zaktywizować procesy przebudzenia i krystalizacji świadomości i prawdziwego „ja”.
Piotr Pałagin za najważniejsze uważa zrozumienie i uświadomienie sobie przyczyn, które doprowadziły do powstania procesów patologicznych, dysharmonii duszy i ciała, niepowodzeń, frustracji i wewnętrznej pustki. Człowiek może wyleczyć się z choroby pod warunkiem, że odnajdzie w sobie siłę, aby zlikwidować lub przynajmniej odmówić powielania nawyków, które doprowadziły go do choroby.

16.01.2013 - Konsultacje indywidualne z dr Piotrem Pałaginem
Informacje i zapisy pod numerem telefonu 085 654 78 35
Krzysztof Bułach - Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego Wydział Ekonomii.
Trener biznesu prowadzący szkolenia dla firm a także doradztwo indywidualne i grupowe wykorzystując zdobytą wiedzę ezoteryczną. Ukończył Studium Psychologii Psychotronicznej w Białymstoku uzyskując tytuł: psychotronik - doradca życiowy, ezoteryk. Praktyk w zakresie kartomancji od 17 roku życia. Członek Polskiego Towarzystwa Astrologicznego. Wiedzę psychotroniczną pogłębia licznymi kursami i warsztatami praktycznymi. Do pracy z ludźmi w ramach sesji indywidualnych wykorzystuje magię run, symbolikę liczb - numerologię, astrologię stanowiącą badanie ludzkiej indywidualności poprzez układ ciał niebieskich na nieboskłonie oraz hiromancję. Przy pracy z klientem w ramach realizacji życiowych celów, odpowiedzi na nurtujące pytania i problemy, uwolnienia od negatywnych energii i emocji wykorzystuje moc ognia i świec a także współpracę z archaniołami (anelologię) oraz karty anielskie.Copyright © 2004 - 2017 Studio Astropsychologii. Wszelkie prawa zastrzeżone. 


TAROT EZOTERYKA Rozwój Duchowy PRZEPOWIEDNIE E Z O T E R Y K A Magiczna TopLista Parapsychologia

Medycyna Wschód-Zachód E Z O T E R Y K A Rozwój Duchowy Między nauką i magią PRZEKROCZYĆ SAMEGO SIEBIE

Toplista Niezwykle Strony Ezoteryczna Toplista Rozwój osobisty Księgarnie internetowe

Psychotronika - Toplista