NEWSLETTER

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nowościach w naszej działalności, podaj swój mail.

OFERTY PRACY

Studio Astropsychologii to dynamicznie rozwijający się zespół. W godzinach pracy staramy się pracować z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem - w komfortowych warunkach, tworząc przyjazną i życzliwą atmosferę. Jeśli chciałbyś do nas dołączyć, to obecnie możemy zaoferować pracę na stanowisku:

Handlowiec-fakturzysta

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia minimum średniego,
- prawa jazdy kat. B,
- umiejętności obsługi komputera z zakresie MS Office, Internet oraz programów do obsługi sprzedaży,
- komunikatywności
- chęci uczenia się i doskonalenia
- zaangażowania w wykonywaną pracę.

Mile widziane:
- inicjatywa, kreatywność i samodzielność,
- znajomość rynku książki.

Miejsce i czas pracy:
- Białystok ul. Antoniuk Fabryczny 55
- poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00
- Umowa o pracę.

Do CV (najlepiej ze zdjęciem) proszę dołączyć List motywacyjny oraz wypełnioną ankietę. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wypełnionej ankiety - za pośrednictwem Internetu na adres [email protected] lub złożenie osobiście w siedzibie firmy. Kontakt telefoniczny: 696 271 662

Ankieta do pobrania: (docx, odt, pdf)

Po analizie dokumentów aplikacyjnych skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy na rozmowę.

Jesteśmy firmą rodzinną funkcjonującą od 1992 roku. Prowadzimy trzy marki (Brand'y) Wydawnictwo "Studio Astropsychologii", "Wydawnictwo Vital" i "Instytut Wydawniczy Kreator", oraz kilka domen ecommerce m.in. Talizman.pl i Vitalni24.pl, Wirtu.pl.
Obecnie do naszego 30 osobowego zespołu chcemy przyjąć:

Specjalistę ds. marketingu internetowego.

Opis Stanowiska:
  • tworzenie i prowadzenie kampanii Google Adwords
  • tworzenie i prowadzenie kampanii na Facebooku
  • umiejętność tworzenia i prowadzenia kampanii e-marketingowych na innych platformach reklamowych
  • umiejętność redagowania newsletterów

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (może być wykształcenie średnie pod warunkiem, że kandydat udokumentuje doświadczanie w działaniach marketingu internetowego),
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia kampanii Google Adwords
  • umiejętność pracy z Google Analitycs
  • umiejętność pracy z mediami społecznościowymi m.in. Facebook

Oczekiwania:
  • pracowitość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • samodzielność, inicjatywa i kreatywność w działaniu
  • umiejętność podejmowania działań mających na celu wzrost sprzedaży
  • terminowość i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • Białystok ul. antoniuk fabryczny 55
  • poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00
  • Umowa o pracę

Do CV proszę dołączyć wypełnioną ankietę oraz List motywacyjny (najlepiej ze zdjęciem) i przekazać za pośrednictwem Internetu na adres: [email protected] lub osobiście w siedzibie firmy. Kontakt telefoniczny: 601 241 963 lub 604 544 492

ankieta do pobrania w formacie PDF
ankieta do pobrania w formacie ODT
ankieta do pobrania w formacie DOCX

po analizie dokumentów aplikacyjnych skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy na rozmowę.

WYSZUKIWARKA

Szukaj w tytułach i autorach.

TALIZMAN - WYSYŁKA
695 488 252
pn-pt w godz. 8-16

POLECAMY
Karty
www.karty.studioastro.pl

Zdrowe odżywianie
www.odżywianie24.pl

Polska Magiczna
www.polskamagiczna.studioastro.pl

Prawo Przyciągania
www.sekret.studioastro.pl

Portal Psychotroniczny
www.psychotronika.pl

Tania książka
www.taniucha.pl

Giełda książek
www.sprzedamksiazki.pl

Giełda podręczników
www.sprzedampodreczniki.pl

Wygrać z nerwicą
www.wygracznerwica.blogspot.com